HemOm Winnet SverigeNyheterMedlemsinformationVerksamhetProjekt & rapporterSamarbeteIn EnglishKontakta ossLogga inSök
Om Winnet Sverige
Bli medlem
Samarbetspartners
Styrelse
Verksamheten

Winnet Sveriges styrelse


Ordförande

Britt-Marie S. Torstensson

britt-marie.torstensson@winnetsverige.se

Winnet Sverige
Norra Skeppsbron 3 C
803 10 Gävle




0702-60 12 77
 
Vice Ordförande
Lena Schmidt

l
ena.schmidt@winnetsverige.se



Winnet Sundsvall/ Västernorrland





Kassör
Carina Larusson

carina.larusson@winnetsverige.se

Winnet Västra Götaland


Ordinarie Ledamöter

Richard Granberg

richard.granberg@winnetsverige.se



Winnet Kalmar Län

Siv Lindén

siv.linden@winnetsverige.se
Winnet Jönköpings län



 
Yvonne Kievad

yvonne.kievad@winnetsverige.se
Föreningen Christina




Judit Svensson

judit.svensson@winnetsverige.se

Winnet Kronoberg
             
 

                
Elizabeth Kaleebi                                 
elizabeth.kaleebi@winnetsverige.se

Winnet Gävleborg



Lydia Liu

lydia.liu@winnetsverige.se

Winnet Nacka
 



Revisorer
Therese Malmgren, auktoriserad                     


KPMG AB


Marie Tranell

Winnet Västra Götaland





Valberedningen

Sammankallande:
Marianne Lööf
marianna.loof@resurscentra.se

Agnetha Eriksson



Kvinnocenter i Bergsjön

 
Winnet Jönköping




                      





















 
Uppdaterat av Lina Andersson, 2020-11-09
Utskriftsvänlig sida
Winnet Sverige • Kansli: Södra Skeppsbron 6, 802 80 Gävle
Provided by Webforum